Kontaktujte nás: 775 605 121
770 161 612 - Monika Hrubá | vam@uklidvam.cz

Nabídka dárkového poukazu 

Jsme si vědomi, že vybírání dárku je věcí nesnadnou, a proto jsme pro Vás připravili tip pro netradiční dárek, který potěší jistě každého - dárkové poukazy na úklidové služby. 

Proč zrovna dárkový poukaz?

Nemusíte se starat vůbec o nic. Veškeré saponáty a potřeby jsou naše. Neplatíte nic navíc, žádné dopravné, materiál, ani jiné skryté poplatky. Poukázka má dlouhou dobu platnosti Obdarovanému dáváte možnost výběru dárku podle jeho přání .  

Proč zrovna dárkový poukaz?

Nemusíte se starat vůbec o nic. Veškeré saponáty a potřeby jsou naše. Neplatíte nic navíc, žádné dopravné, materiál, ani jiné skryté poplatky. Poukázka má dlouhou dobu platnosti Obdarovanému dáváte možnost výběru dárku podle jeho přání .

Proč zrovna úklid?

Darujete svým blízkým odpočinek a volný čas .

Nevěřte mýtu "sama to udělám nejlépe".Neuděláte, alespoň ne, když se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu. Vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitovaná časem. Takový byt 3+1 kompletně vygruntovat včetně mytí oken zabere zhruba 12 až 14  hodin čistého času. Máte opravdu chuť celé dva dny strávit nad úklidem?Myslím, že ne. Po pár hodinách začnete přemýšlet nad prioritami a méně důležité věci začnete vynechávat. Jestliže se ale obrátíte na firmu, ta k Vám pošle více lidí najednou a o komplexní úklid máte postaráno. Za relativně krátký čas tak máte uklizeno v každém detailu. Nehledě na to, že pracovníci úklidové firmy jsou odborníci vybavení profesionálními pomůckami a technikou.

Věnujte ten správný dárek ke každé příležitosti!

Připravili jsme Vás připravili několik typů  dárkových poukazů , které můžete věnovat na:

  • narozeniny
  • životní jubileum
  • poděkování na závěr roku
  • odměna za nadstandardní výkon
  • Velikonoce
  • Vánoce

Odvedeme kvalitní práci k plné spokojenosti obdarované osoby.

Zažijte to kouzlo, kdy se večer vrátíte z práce domů, vše se blýská čistotou a vy se můžete místo úklidu naplno věnovat své rodině, koníčkům, zábavě.

Levý infobox

Informujeme


GDPR

Vážení zákazníci, 25.05.2018 začne platit nařízení Evropské unie GDPR (angl. General Data Protection Regulation) o ochraně osobních údajů, které nahrazuje dosavadní dosavadní zákon o Ochraně osobních údajů platný v ČR.

23.05.2018 - PhDr.Yvona Vágnerová


VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA


Ocenění firmy:

Ocenění Českých Podnikatelek- OCP 2012

Účast ve finále soutěže Ocenění Českých Podnikatelek- OCP .
www.oceneniceskychpodnikatelek.cz


Přijímáme objednávky na jarní úklidy

Upozorňujeme na omezenou kapacitu a proto objednávejte co nejdříve. 

Nabídka práce

  • Nabízíme pracovní příležitosti  pro osoby se sníženou pracovní schopností pro Prostějov a Olomouc
  • Přijímáme brigádníky 
  • Informace na tel. 582 345 379

Nabídka dárkového poukazu

  • Jsme si vědomi, že vybírání dárku je věcí nesnadnou a proto jsme pro Vás připravili tip pro netradiční dárek, který potěší jistě každého - dárkové poukazy na úklidové služby.