Kontaktujte nás: 775 605 121
770 161 612 - Monika Hrubá | vam@uklidvam.cz

Úklidové služby

Jen pečlivě provedený úklid má smysl. Víme to stejně dobře jako vy, a proto na kvalitu klademe největší důraz. Používáme moderní a spolehlivé přístroje, které dokážou vyhovět i přísným normám pro použití ve zdravotnických zařízeních. Potřebujete-li provést úklid domácností nebo kanceláří, vsaďte na naše prověřené zkušenosti.


Nevlhčíme – uklízíme

Myslíte, že uklízet umí každý? Přesvědčíme vás o opaku. Rozdíl mezi běžnou úklidovou firmou a námi poznáte ihned. Naši pracovníci a pracovnice jsou neustále motivováni k tomu, aby úklid kanceláří i domácností prováděli dokonale. Nepodceňujeme dodržování  úklidových postupů ani kontrolu provedení. Díky tomu jsme se stali největší úklidovou firmou na Prostějovsku. Vyzkoušejte i vy naše kvality.


Úklid není jen čistota

 • Víte, co znamená komplexní přístup k úklidu? Pokud si představujete utírání prachu na nepřístupných místech, pak dovolte, abychom vám představili náš přístup. Pokud nám svěříte úklid firmy nebo domácnosti, získáte navíc:
 • optimální rozvržení četnosti úklidu na základě dlouholetých zkušeností
 • díky tomu ušetříte zajímavou částku
 • postaráme se o neustálý dostatek hygienických potřeb
 • pravidelnou kontrolu kvality provedeného úklidu naším pracovníkem
 • doporučení pro zachování čistoty, čímž se prodlouží intervaly potřebného úklidu
   

Chcete vědět, jak lze snížit náklady na úklid a přitom zvýšit jeho efektivitu? Obraťte se na nás. Konzultace a cenová nabídka je nezávazná a zdarma.


Spojte se s námi – garantujeme spokojenost

Prověřte si naše slova. Naši zákazníci vám je rádi potvrdí. S řadou z nich spolupracujeme již dlouhá léta a jejich spokojenost nás motivuje ke stálému zlepšování. Dosáhnout vaší maximální spokojenosti je naším primárním cílem. Jsme si vědomi toho, že bez toho bychom se nemohli udržet mezi vyhledávanými úklidovými firmami. Staňte se spokojenými klienty ještě dnes.

Levý infobox

Informujeme


GDPR

Vážení zákazníci, 25.05.2018 začne platit nařízení Evropské unie GDPR (angl. General Data Protection Regulation) o ochraně osobních údajů, které nahrazuje dosavadní dosavadní zákon o Ochraně osobních údajů platný v ČR.

23.05.2018 - PhDr.Yvona Vágnerová


VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA


Ocenění firmy:

Ocenění Českých Podnikatelek- OCP 2012

Účast ve finále soutěže Ocenění Českých Podnikatelek- OCP .
www.oceneniceskychpodnikatelek.cz


Přijímáme objednávky na jarní úklidy

Upozorňujeme na omezenou kapacitu a proto objednávejte co nejdříve. 

Nabídka práce

 • Nabízíme pracovní příležitosti  pro osoby se sníženou pracovní schopností pro Prostějov a Olomouc
 • Přijímáme brigádníky 
 • Informace na tel. 582 345 379

Nabídka dárkového poukazu

 • Jsme si vědomi, že vybírání dárku je věcí nesnadnou a proto jsme pro Vás připravili tip pro netradiční dárek, který potěší jistě každého - dárkové poukazy na úklidové služby.